21.1 C
Pristina
Monday, April 8, 2024

Milaim Zeka, Rexhep Selimi dhe Shpend Ahmeti së bashku në një tavolinë, ja për çka biseduan

Rekomandime

Kryetari i PEK, ka qenë mbrëmë në një tavolinë me kryetarin e PSD-së, Shpend Ahmeti dhe deputetin e VV-së, Rexhep Selimi, në një aheng.

Këtë e ka bërë të ditur Milaim Zeka, ku ka thënë se kanë biseduar për bashkim parazgjedhor.

- Advertisement -

Mirëpo, ai ka theksuar se partia e tij do të shkoj e vetme në zgjedhje.

Postimi i plotë:

Biseda për bashkim parazgjedhor…

- Advertisement -

Partia Euroatlantike e Kosovës shkon e vetme ne zgjedhje. Nuk kemi hy ne politik as me rrejte, as me vjedhë, as me mashtru!!!

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit