13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Milaim Zeka, Rexhep Selimi dhe Shpend Ahmeti së bashku në një tavolinë, ja për çka biseduan

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryetari i PEK, ka qenë mbrëmë në një tavolinë me kryetarin e PSD-së, Shpend Ahmeti dhe deputetin e VV-së, Rexhep Selimi, në një aheng.

Këtë e ka bërë të ditur Milaim Zeka, ku ka thënë se kanë biseduar për bashkim parazgjedhor.

Mirëpo, ai ka theksuar se partia e tij do të shkoj e vetme në zgjedhje.

Postimi i plotë:

Biseda për bashkim parazgjedhor…

Partia Euroatlantike e Kosovës shkon e vetme ne zgjedhje. Nuk kemi hy ne politik as me rrejte, as me vjedhë, as me mashtru!!!

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img