13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Mimoza Mustafa sot ka festë – kështu e uron bashkëshorti

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja Mimoza Mustafa përveç muzikës që kultivon, ndër vite është shquar edhe për elegancën e saj, të cilës në çdo paraqitje i kushton rëndësi.

Këngëtarja Mimoza Mustafa përveç muzikës që kultivon, ndër vite është shquar edhe për elegancën e saj, të cilës në çdo paraqitje i kushton rëndësi.

- Advertisement -

Në këtë ditë të veçantë për të, s’kishte si të mungonte dhe urimi i bashkëshortit të saj, producentit Shkumbin Kryeziu, i cili përmes një fotografie e ka uruar bashkëshorten e tij me këto fjalë:

Gëzuar e dashur ditëlindjen, bashkëudhëtarja e jetës i paq ditët e vitet e bardha së bashku me dy dritat e jetës sonë Rozafën e Bojkenin, ka shkruar Shkumbini.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -