11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Modelja e famshme s’kursehet me bikini të tejdukshëm provokues

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ajo nuk heziton asnjëherë t’i tregoj pikat e saj të forta, madje këtë e ka kthyer në profesion.

Modelja e njohur, Jojo Babie ka provokuar edhe një herë me imazhin që ka publikuar së fundi në faqen e saj zyrtare në ‘Instagram’.

Biondja ‘bombastike’ u paraqit në bikini të tejdukshme me ngjyrë të zezë të cilat nuk lënë shumë vend për imagjinate.

Ajo dukej mjaft seksi dhe më në formë se kurrë derisa u mundua ta mbulonte gjoksin me duar.

Duke qenë mjaft e famshme me 9 milionë ndjekës, ajo mori mijëra pëlqime dhe komente për paraqitjen e saj të radhës.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img