23.5 C
Pristina
Thursday, September 21, 2023

Modelja e famshme s’kursehet me bikini të tejdukshëm provokues

Rekomandime

Ajo nuk heziton asnjëherë t’i tregoj pikat e saj të forta, madje këtë e ka kthyer në profesion.

Modelja e njohur, Jojo Babie ka provokuar edhe një herë me imazhin që ka publikuar së fundi në faqen e saj zyrtare në ‘Instagram’.

- Advertisement -

Biondja ‘bombastike’ u paraqit në bikini të tejdukshme me ngjyrë të zezë të cilat nuk lënë shumë vend për imagjinate.

- Advertisement -

Ajo dukej mjaft seksi dhe më në formë se kurrë derisa u mundua ta mbulonte gjoksin me duar.

- Advertisement -

Duke qenë mjaft e famshme me 9 milionë ndjekës, ajo mori mijëra pëlqime dhe komente për paraqitjen e saj të radhës.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit