15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

“Mos bo filma”: Dikur përplaseshin rëndë, tash bëhen bashkë Hisen Berisha dhe Nasim Haradinaj

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Dikur kur flitej për luftën e lavdishme të Koshares, nuk mungonin akuzat dhe kundër-akuzat ndërmjet Hisen Berishës dhe Nasim Haradinajt.

Por, përkundër aty, tashmë këta dy ish-komandantë të UCK-së tashmë janë në një parti, por edhe mjaftë të lumtur.

Këtë e konfirmon edhe një fotografi e postuar nga Nasim Haradinaj, në llogarinë e tij në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Ndërkaq, kujtojmë se ditë më parë kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka njoftuar se Hisen Berisha është anëtari i ri i partisë që ai udhëheq. Berisha është edhe kandidat për deputet nga kjo parti.

Berisha ka qenë komandant i Batalionit I të Brigadës ”Agim Ramadani”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img