11.7 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Muzikanti shqiptar rrah kolegun e tij në vendin e punës

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Dy gazetarë të TV MRTV2 Rexhep Qamili dhe Avni Qaili janë përfshirë në një përleshje fizike mes vete, shkruan GazetaBlic.

Këtë e ka bêrë të ditur Rexhep Qamili duke publikuar fotografi ne llogarinë e tij ne Facebook.

“Për së dyti herë po marr lëndime në vendin e punës! Kesaj radhe më sulmoi Avni Qaili.

Po pres policinë” ka shkruar ai.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img