4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Ndryshe nga Vjosa Osmani, Agim Veliu thotë se VV’ja e kërkoi përfshirjen e ambasadorëve

Rekomandime

Dy nënkryetarët e LDK’së, Vjosa Osmani e Agim Veliu sërish kanë dhënë deklarata kundërthënëse në raport me Lëvizjen Vetëvendosje.

Nënkryetari i LDK’së, Agim Veliu, në një lidhje direkte në emisionin DPT te Fidani tha se ka qenë kërkesë e Lëvizjes Vetëvendosjes që në takimin e nesërm mes dy partive të marrin pjesë edhe ambasadorët e QUINT’it.

“Ka qenë kërkesë e Vetëvendosjes përfshirja e ambasadorëve”, ka thënë Veliu në T7.

Ndërkaq nënkryetarja tjetër e LDK’së, Vjosa Osmani, ka thënë sot për Gazetën Express se ka qenë kërkesë e përbashkët e VV’së dhe e LDK’së që të marrin pjesë përfaqësuesit e QUINT’it.

Më shumë artikuj

Të fundit