12.5 C
Pristina
Friday, February 23, 2024

“Nëse Isa Mustafa e Avdullah Hoti i prijnë listës, LDK del e para prej fundit”

Rekomandime

Analisti Dritan Dragusha ka thënë se LDK do t’i ketë shanset e pakta nëse listës së saj do i prijnë kryetari Isa Mustafa dhe kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti.

Dragusha mendon se listës së LDK’së është më mirë që t’i prijë ndonjë kandidat tjetër.

“Nëse këta në këtë foto do t’i prijnë edhe listës së LDK-së në zgjedhje, besoj se do të dalin t’parët, ama nëse numrimi fillon prej fundit”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

https://www.facebook.com/dritan.dragusha/posts/2798670357057171

Më shumë artikuj

Të fundit