Wednesday, July 24, 2024

Nëse Roberti s’do ishte i martuar me Norën atë kohë, kjo është prezantuesja që do bëhej e dashura e tij

- Advertisement -
- Advertisement -

Dy ditë më parë Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi pas plot 13 vitesh lidhjeje. Berisha u shpreh se dashuria mes tyre kishte mbaruar, por që kjo nuk do të thotë se do bëhen armiq, pasi sipas tij ata do jenë shokë deri në fund të jetës.

Disa muaj më parë, ka qenë modelja Lei Krajae ftuar në një emision, u shpreh se po të mos ishte i martuar Roberti do të lidhej me të, në qoftë se edhe ai do pranonte një gjë të tillë.

Gjatë një loje që zhvillohej, Lei zgjodhi t’i përgjigjej pyetjes: “Nëse nuk do të ishte i martuar, a do të ishte i dashuri yt Robert Berisha dhe pse?”

- Advertisement -

“Pse jo, Roberti është i bukur, i gjatë, ka trup, i zgjuar, kërcimtar, kështu që pse jo. Por është i martuar me një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar kështu që nuk do e konkurrojmë fare. Por do isha, mbase, nëse do më pranonte Roberti”- është shprehur modelja.

Robert Berisha është i preferuari i shumë vajzave, por se a do t’i vihet në “Sulm”, Lei, tashmë që është beqar, mbetet të shihet.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura