13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Nesër mos dilni në Prishtinë me veturë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Të dielën më 22 shtator në Prishtinë do të ndalohet qarkullimi me makina në disa rrugë prej orës 11:00 deri në 20:00.

Kjo për arsye se do të përmbyllet Java Evropiane e Mobilitetit.

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se rrugët të cilat do të jenë të mbyllura për qarkullim me automjete janë:

Rruga “Agim Ramadani”, Rruga “UÇK”, Rruga “Luan Haradinaj”, Rruga “Garibaldi”, Rruga “Xhorxh Bush” dhe Rruga “Eqrem Cabej”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img