21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

NISMA vjen me propozimin e saj për president, prezanton kandidatin e tyre për këtë post

- Advertisement -

Të rekomanduara

Negociatat ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) duket se po shkojnë drejt dështimit.

Problem del të jetë posti i Presidentit të vendit.Nisma Socialdemokrate është shprehur e gatshme të negociojë me Vetëvendosjen siç kanë thënë “për të mirën e vendit”.Madje Enver Hoti i kësaj parti thotë se kanë zgjidhje për ngërçin e krijuar.

- Advertisement -

“Ne kemi mundësinë të ofrojmë kandidatin që ka potencial dhe vlera për këtë vend si në të kaluarën të tashmen dhe të ardhmen – besoj do t’i kishte pajtuar këto zemra të ngrira për këtë post.

Ai është Jakup Krasniqi”, ka thënë Hoti për Insajderin.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -