22 C
Pristina
E diel, 10 Korrik, 2022

Një person bie nga skela e Pallatit i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Rekomandime

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar nga EO, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

Më shumë artikuj

Të fundit