21.9 C
Pristina
Friday, April 12, 2024

Nora Istrefi nuk i mban dot lotët, surprizohet nga Robert Berisha dhe nëna e saj në emisonin “Dua të të bëj të lumtur”

Rekomandime

Nora Istrefi do të jetë e ftuara e radhës në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” te Arbana Osmani, shkruan GazetaBlic.

- Advertisement -

Këgëtarja gjatë emisionit është surprizuar edhe nga nëna e saj, Suzana, e cila dhe i këndon të bijës, duke qenë se shumë vite më parë ajo është marrë me muzikë.Ka qenë vet Arbana Osmani e cila ka publikuar promon e këtij emisioni, ku shihet Nora e cila nuk pushon duke qarë.

Këngëtarja e cila ka pak kohë që është ndarë nga bashkëshorti Robert Berisha ka marrë edhe një video mesazh nga ai ku këngëtarja shfaqet tejet e emocionuar.Gjithashtu përveç suprizave që ka marrë, Nora Istrefi do të këndojë edhe këngën e saj të re “Anna”.

“Të shtunën, histori të jashtëzakonshme tek “Dua të të bëj të lumtur” Special guest @noraistrefi që ka derdhur më shumë lot se çdo artist tjetër që ka ardhur”, ka shkruar Arbana Osmani në videon promo të publikuar.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit