15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Nuk do ta besoni sa u shit piktura e Edi Ramës në Berlin

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Faqja “News Artnet” ka publikuar një listë me pikturat e edicionit “Art Berlin”, të cilat mund të blihen për një shifër që është më e vogël se 10 mijë euro.

Janë pesë vepra arti që janë renditur nga kjo faqe dhe një prej tyre i përket kryeministrit shqiptar, Edi Rama.

Rama prezantohet me një pikturë që e ka realizuar me dokumentet e punës. Aty, ai ka derdhur fantazinë e tij nëpërmjet ngjyrave. Dhe sa mendoni se shitet ky punim në ekspozitë? Për 3500 euro.

Në veprat që ka përzgjedhur “News Artnet”, piktura e Ramës është më e lira, ndërsa të tjerat variojnë me një çmim nga 5 mijë euro në 10 mijë euro.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img