13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Nuk i mbietoi aksidentit, e fejuara e tij Erblina me fjalë prekëse

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në lule të rinisë, i riu nga Kosova, Egzon Kryeziu, humbi jetën pas një aksidenti të rëndë.

Ai ishte i fejuar. Përmes një mesazhi të shkurtër ngushëllimi, në lamtumirën e Egzon Kryeziut, e fejuara e tij ka gjetur këtë mënyrë për të shprehur dhimbjen e madhe.

- Advertisement -

Egzon Kryeziu u varros dje, i cili ndërroi jetë të shtunën në Stamboll ku shkoi për të mjekuar plagët, nga një aksident që pësoi pak muaj më parë.

Egzon Kryeziu ishte i fejuar me Erblina Kamerolli. Në ditën e varrimit, ajo përmes një postimi të bërë në “story”, Instagram, ka publikuar një fotografi të Egzonit, në të cilën ai shihet i buzëqeshur.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo ka shkruar fjalët, “Pusho i qetë engjëll”, duke e shprehur kështu dhimbjen e madhe për njeriun e zemrës.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -