6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Nuk ndalen lëkundjet, sërish tërmet në Tiranë

Rekomandime

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer edhe lëkundjet e tokës. Një tërmet me magnitutë 3.4 dhe thellësi dy kilometra është regjistruar në orën 07:22.

Epiqendra ka qenë një kilometër në perëndim të Vorës, shumë pranë me Tiranën.

Lëkundjet janë ndjerë në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth
Aktualisht nuk raportohet për dëme materiale.

Më shumë artikuj

Të fundit