13.4 C
Pristina
Tuesday, September 26, 2023

Nuk pushon kënga nga tifozët ‘Dardan’, kërkojnë fitore në ‘Doosan Arena’

Rekomandime

Sot me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Çekisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020.

- Advertisement -

Edhe pse me mungesa të shumta, djelmoshat e Challandes do të mundohen që me çdo kusht t’i marrin tre pikë sonte në Plzen, shkruan Reporteri.net.

Që nga mëngjesi, tifozët tanë po vazhdojnë me këngë dhe valle për ta mbështetur kombëtaren deri në përfundimin e kësaj sfide.

Përkundër kohës që po mbretëron dhe temperaturave të ulëta, ‘Dardanët’ nuk pushojnë për Kosovën e tyre.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit