PAMJE/ Policia serbe vazhdon të i maltretojë mërgimtarët kosovarë

Date:

Kolona të gjata po krijohen në pikën kufitare ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, konkretisht në Merdare.

Policia serbe – politika e Beogradit zyrtar, po vazhdon lojën e ulët me mërgimtarët kosovarë.

Me orë të tëra, qëllimisht, bëhen vonesa nga pala serbe.

Mërgimtarët kanë dërguar edhe pamje. Aty shihen policia serbe teksa torturojnë psiqikisht kosovarët.

Më poshtë, video:

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...