11.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Pas tërmeteve në Shqipëri, Rita Ora ka një lutje për të gjithë

Rekomandime

Tre ditë më parë, Shqipëria u godit nga disa tërmete të forta, ku dhjetëra njerëz mbetën të lënduar, shkruan GazetaBlic.

Për këtë ditën e sotme ka reaguar edhe këngëtarja me prejardhje Rita Ora.Përmes një postimi në Instagram, Rita Ora ka kërkuar që të ndihmohet Shqipëria, përmes “Unicef”.

“Një termet me shkallë 5.6 magnitudë e ka goditur Shqipërinë më 21 shtator, afër Kosovës, ku unë kam lindur.

Tërhiqe (linkun) për të ndihmuar @unicef, ji aty për fëmijët e prekur nga fatkeqësitë kurdo dhe kudo që janë”, ka shkruar Rita Ora.

Më shumë artikuj

Të fundit