19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Pasi iu zbulua lidhja, ja ku shkoi Genta Ismaili

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ka disa ditë që po përmendet fort.

Genta Ismailit i është zbuluar lidhja, e pastaj këtë gjë e konfirmoi vet përmes daljes publike që e ka bërë.

Ajo pavarësisht këtyre lajmeve, po e shijon jetën dhe këtë lidhje.

- Advertisement -

Së fundmi, Genta Ismaili shkoi në Zvicër e nga atje ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet shumë seksi derisa u fotografua nga pas.

 

View this post on Instagram

 

Switzerland ??

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -