13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

“Përhajr” titullin Liverpool, +16

- Advertisement -

Të rekomanduara

Liverpool ka arritur fitore shumë të rëndësishme ndaj Tottenham me rezultat minimal 0:1.

Firmino i dha fitoren mysafirve me golin e shënuar në minutën e 37-të pas asistimit të Salah, shkruan Indeksonline.

Edhe Jose Mourinho i bashkohet ekipeve që dështuan për ta mposhtur kampionin e botës, të cilët tani mund të endërrojnë lirisht për titullin e shumëkërkuar.

Me këtë fitore, Liverpool shkon në 61 pikë, 16 pikë më shumë se Leicester që gjendet në pozitën e dytë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -