Pjesëtari i ‘Grupit Kumanova’ tregon pse nuk pranon të ekstradohet në Kosovë

Date:

Njëri nga pjesëtarët e ‘Grupit Kumanova’, Hajrush Avdia ka thënë se nuk do të pranoj asnjëhere që të ekstradohet në Kosovë për të vuajtur burgun.
Ai thotë se më mirë të vdes në Maqedoninë e Veriut, se sa të ekstradohet në Kosovë si TERR0RIST.

Në Facebook, Avdia ka shkruar se nuk është dhe nuk do të bëhet kurrë TERR0RIT.

Më poshtë postimi i plotë i tij:

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...