-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Policia ndërpret ahengun në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë

Rekomandime

Policia sonte ka ndërprenë një festë në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë.

Kjo festë ishte surprizë dhe ishte organizuar për drejtoreshën e kësaj shkolle e cila ka dalë në pension dhe e ka ditëlindjen sot.

Stafi i kësaj shkolle ishte mbledhur duke mos respektuar vendimin e qeverisë për të iu shmangur tubimeve, raporton Klan Kosova.

Pjesëmarrësit i janë bindur urdhrit të policisë dhe janë larguar menjëherë.

Më shumë artikuj

Të fundit