11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Publikohet klipi +18 i Era Istrefit me reperin rus

- Advertisement -

Të rekomanduara

Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon karrierën e saj muzikore jashtë vendit.

- Advertisement -

Ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur të ekranit e së fundmi me reperin rus Eldzhey, këngë kjo e cila u prit mirë fillimisht vetëm në versionin audio.

Tani në kanalin zyrtar në Youtube është publikuar edhe me videoklip dhe pranë videos është bërë e ditur se skenat nuk mund t’i shohin ata që janë nën moshën 18.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -