-0.7 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

Reagimi i çmendur i komentatorit të njohur italian pas golit që e shënoi Theo në sekondat e fundit

Rekomandime

Milani mbrëmë fitoi në frymën e fundit përballë Lazios me rezultat 3-2Theo Hernandez ishte heroi i Rossonerëve pasi realizoi golin e fitores në minutat shtesë të ndeshjes.

Ky gol e ka emocionuar jashtëzakonisht shumë Tiziano Crudelin, komentatorin e njohur italian, që njihet si fans i Milanit.

“Theo, Theo, Theo, Theo im! Teo im! Faleminderit Real Madrid!”, dëgjohet Crudeli duke bërtitur në studio pas golit të yllit të Milanit.Ndryshe, Milani vazhdon të jetë lider në Serie A dhe i vetmi klub që nuk ka pësuar humbje akoma.

Më shumë artikuj

Të fundit