Reagon djali i Kadri Veselit për vdekjen e gjyshes, shkruan fjalë prekëse

Date:

Klestor Veseli, djali i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka reaguar pas vdekjes së gjyshes së tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka ripostuar një foto të saj, derisa ka shkruar fjalë prekëse për të.

“Një ditë, do të takohemi përsëri. Pusho e qetë Nëna Ajshe”, ka shkruar Klestori, sipër një fotografie ku shihen bashkë me gjyshen dhe gjyshin.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...