13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Rikthehen stuhitë në Shëngjin: Fluturojnë çadrat dhe ikin pushuesit nga plazhi

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Pas disa ditëve me temperatura të larta deri në 40 gradë Celsius, në disa vende ka rënë shi e stuhi të madhe, duke përfshirë këtu edhe Shëngjinin, shkruan Gazeta Metro.

Në një video shihet se sot në bregdetin e Shëngjinit ka pasur stuhi të madhe, me ç’rast çadrat kanë fluturuar nga vendi dhe pushuesit kanë ikur nga plazhi.

 


Përpos në Shëngjin, raportohet se stuhi ka pasur edhe në disa pjesë të Kosovës, të cilat janë shoqëruar edhe me shi.

Kujtojmë se edhe meterologët kanë paralajmëruar rënië të temperaturave për ditët në vijim./gazetametro.net

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img