11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Rrihet brutalisht futbollisti shqiptar

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Futbollisti i ekipit kroat NK Slaven Belupo, Muzafer Ejupi, është sulmuar fizikisht dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi kroat me një postim në rrjetin social Facebook.

Ejupi është duke u rehabilituar në shtëpinë e tij pas lëndimeve të marra dhe pritet që së shpejti t’u kthehet fushave të blerta.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img