17.8 C
Pristina
Monday, September 25, 2023

Salah i pandalshëm, shënon golin e tretë

Rekomandime

Ka ardhur edhe goli i tretë i Liverpoolit kundër Arsenalit

- Advertisement -

Është Mohamed Salah i cili ka shënuar golin e dytë personal në këtë ndeshje dhe të tretin për Liverpoolin.

Salah bëri një depërtim të mirë duke kaluar Luizin dhe pastaj duke shënuar golin e tretë për Liverpool.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit