15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Salah i pandalshëm, shënon golin e tretë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ka ardhur edhe goli i tretë i Liverpoolit kundër Arsenalit

Është Mohamed Salah i cili ka shënuar golin e dytë personal në këtë ndeshje dhe të tretin për Liverpoolin.

Salah bëri një depërtim të mirë duke kaluar Luizin dhe pastaj duke shënuar golin e tretë për Liverpool.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img