13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Sërish kërcasin plumbat në Prishtinë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një person është plagosur në këmbë pas disa të shtënave nga një i dyshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të fishekëve, lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari pas të shtënave kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

“Raportohet se një person i panjohur ka shtënë me armë zjarri dhe nga të shtënat është  plagosur në këmbë viktima mashkull K/Shqiptar. I dyshuari pas të shtënave kishte ikur nga vendi i ngjarjes.Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të fishekëve. Është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin, ku vazhdon të hetohet nga njësitë relevante”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img