9.1 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Shikoni sesi u tronditën studiot e emisioneve në Shqipëri, dalin pamjet video

Rekomandime

Lëkundjet e tërmetit kanë sjellë një situatë të tensionuar dhe në studioet televizive shqiptare, respektivisht në studion e Neës24 (Real Story) dhe tv Ora (emisioni tempora).

Në të dyja emisionet, drejtuesit Sokol Balla e Sonila Meço janë mundur të qetësojnë të pranishmit në sallë.

Më poshtë pamjet video:

Më shumë artikuj

Të fundit