Shikoni si u vodh mbrëmë një qebaptore në Pejë

Vjedhja e dyqaneve dhe bizneseve vazhdon të jetë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, deri sa rastet e tilla janë tejet të shpeshta.

Në qytetin e Pejës, një qebaptore mbrëmë ka rënë pre e hajdutëve, ndërsa Indeksonline posedon edhe videot e këtij rasti.

Mund të shihni se si një person i maskuar hyn nga dera dhe shkon në drejtim të arkës me para, duke marrë atë me vete.