-3.1 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës e bën stilin e flokëve si Nexhat Daci

Rekomandime

Sulmuesi i kombëtares se Kosovës dhe i ekipit të Ballkanit, Mirlind Daku jashtë fushave është një person tejet qesharak.

Daku së fundmi ka bërë flokët me ngjyrë të bardhë dhe me stil sikurse të politikanit të njohur kosovar, Nexhat Daci, transmeton Indeksonline.

“Nexhat Daci is back”, ka shkruar Daku në postimin e tij në Facebook story.

Edhe në të kaluarën, Daku i kishte bërë flokët në këtë stil.

Më shumë artikuj

Të fundit