9.4 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Syla tregon pse e quan diasporën ‘gërrnaçë’: I kam 3500 komente prej tyre t’u m’sha me nanë

Rekomandime

Gazetari Valon Syla tregon se ka rreth 3500 komente nga njerëz të diasporës që ia shajnë nënën, transmeton Periskopi.

‘’I kam 3500 komente tuj më sha me nanë; Pse po më shajnë 3500 veta me nanë’’, thotë ai në një debat televiziv.

‘’Gërrnaci është një tip që jeton në diasprë e mendjen e ka në Kosovë. Është në nëj vakum, ku shihen më së shumti në rrjete sociale si lincues e komentues të vraxhdë dhe fjalë e parë e kanë që të shajnë me nanë’

Më shumë artikuj

Të fundit