Etiketë: Tom Gashi

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Tomë Gashi: Lypësi më ka sharë, nuk e kam goditur atë dhe nuk i kërkoj falje

Avokati Tomë Gashi i ftuar në një emision ka folur rreth rastit ku ai shihej duke shqelmuar një shportë të plastikës të një personi...

Tomë Gashi publikon një dorëshkrim të Astrit Deharit të shkruar në burg, ja çfarë kishte paralajmëruar

Avokati Tomë Gashi, ka publikuar një fotografi, dorëshkrim i Astrit Deharit, aktivist të Lëvizjes Vetëvendosje i cili ka ndërruar jetë në mënyrë ende të...

Tomë Gashi jep paralajmërimin e fortë për VV-në, nëse Thaçi ftohet nga Specialja

"Me Qeverinë Kurti sa më parë harrohen idetë e çmendura të faljes apo kinse ndërrimit të territoreve me Serbin, aq më mirë është për...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu