Wednesday, July 24, 2024

Sample Category Title

Sample post title 3

Sample post no 3 excerpt.

Sample post title 4

Sample post no 4 excerpt.

Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Sample post title 6

Sample post no 6 excerpt.

Sample post title 7

Sample post no 7 excerpt.

Më popullore

Përveç që hoqi tarifën ndaj Serbisë, Qeveria sonte mori edhe një vendim tjetër

Qeveria e Kosovës, e udhëhequr nga Albin Kurti, sonte...

Gjenerali turk ngre alarmin: “Iufta e Tretë Botërore në prag”, ja kush do ta fillojë

“Iufta e Tretë Botërore është afër”, tha gjenerali turk...

Kosovari “gjen” prejardhjen e koronavirusit, thotë se në Kosovë do t’i prekë ata që kanë inate dhe xhelozi

Fatmir Muqolli, personi nga Kosova që pretendon se e...

Anton Quni po çmend Serbinë, reagon edhe gjenerali serb Lazoreviq

Kanë vazhduar reagimet lidhur me emërimin e Anton Qunit...

Motra e Haklajve: Ilir Konushevci u vra me armën e tij që i dhuroi Bislim Demirit, ky e tradhtoi

Djali i dytë i familjes, Halili ka qenë anëtar...