14.1 C
London
E diel, 17 Tetor, 2021

Të shtëna me armë në Prishtinë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”.

Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img