12.4 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Tërmeti godet sërish Shqipërinë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një tërmet i magnitudës 3.4 ka rënë në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.

Kujtojmë se para një jave Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm, si pasojë e të cilit mbi 100 persona mbetën të lënduar dhe shumë ndërtesa u shkatërruan.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -