Tërmkolli tregon se kush pret që do e fitojë Podujevën

Date:

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka treguar se kush pret që të fitojë zgjedhjet lokale në komunën e Besianës.

Ajo thotë se keto zgjedhje nuk jane percaktuese pë asnjë parti.

“Podujevën do ta fitojë LDK-ja”, thotë Tërmkolli.Tutje ajo ka thënë se subjetki që i takon ka vlera të mëdha dhe është ndër më të rëndësishmet në shtetndërtim.

“LDK-ja nuk lavdërohet, vetëm punon. E di që të themi vetëm ne kemi bërë, është pak e padrejtë. Por mund të shikoni edhe vetë.

Jemi të bombarduar që disa vite prej rrjeteve sociale etjj.. këto zgjedhje në Podujevë nuk janë përcaktuese.

As për LDK-në as për VV-në dhe as për PDK-në. Pasi tre parti janë këtu”, shtoi ajo në T7.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...