11.6 C
Pristina
Wednesday, April 10, 2024

Teuta Krasniqi bën postimin prekës për miken që i vdiq sot: Mbetëm pa e bërë filmin e planifikuar qe 12 vjet

Rekomandime

Teuta Krasniqi ka ndarë disa foto nga rnia e saj, pas vdekjes së regjisores Arzana Kraja.

Edhe aktorja Teuta Krasniqi ka shprehur pikëllimin e saj për vdekjen e regjisores Arzana Kraja.

Teuta ka postuar disa fotografi ku shihen ajo dhe Arzana të përqafuara nga koha kur ishin shumë të reja, shkruan Gazeta Express.

- Advertisement -

Ndërsa ajo ka shkruar se po ndihet e pikëlluar që e ka humbur miken dhe planet për të pirë kafenë dhe për të bërë filmin që kanë planifikuar ta realizojnë tash e 12 vjet

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit