16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Tifozët maqedon të Vardarit sulmojnë kosovarët, ua bëjnë edhe veturat përshesh

- Advertisement -

Të rekomanduara

Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës.

Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht mes komitëve dhe pronarëve të makinave.

- Advertisement -

Menjëherë në vendngjarje kanë arritur forcat e policisë të cilat kanë shoqëruar në komisariat të dyja palët, si komitët po ashtu edhe shtetasit e Kosovës dhe për momentin po merren në pyetje nga organet hetimore, shkruan Alsat-M.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -