13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Tifozi i kërkon autograf Lukakut, belgu e refuzon për një arsye të veçantë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ndërkohë që Lukaku ishte duke u larguar nga stadiumi, pas ndeshjes kundër Slavias, tifozët ishin aty duke pritur sulmuesin.

Një tifoz i kërkon një autograf sulmuesit belg, i cili ndalon t’ia japë, por më pas refuzon dhe largohet. Arsyeja pse ai e bëri këtë ishte me të vërtetë e veçantë, pasi tifozi e kërkoi autografin në kanaçen e birrës.

26-vjeçari refuzoi ta jepte autografin në kanaçen e birrës, për shkak se deklaroi se është mysliman dhe nuk i lejohet. Alkoli nuk lejohet në këtë fe dhe pikërisht kjo ishte arsyeja që Lukaku nuk pranoi të jepte një autograf aty.

Megjithatë kjo nuk u mor aspak keq nga të pranishmit aty, të cilët e kaluan këtë episod me të qeshur. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img