Time Kadrijaj: Sa për Isa Mustafën, kufirin e kishim në Vranjevc

0
173

Deputetja e AAK’së, Time Kadriaj, ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryetarit të LDK’ës, Isa Mustafa, i cili tha se Ramush Haradinaj i ka borxh Kosovës dhe se duhet t`ia kthejë Kosovës Çakorrin e Zhlebin.

Kadriaj përmes një shkrimi në facebook ka thënë se Mustafa udhëhiqet nga teoria e akademisë serbe.

Tutje ajo thotë se po të varej nga Mustafa kurimi i Kosovës do të vinte në Vranjevc.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Kadriajt në Facebook:

“Isa Mustafa udhëhiqet nga teoria e akademisë serbe që 99 rrena bëjnë një e vërtetë. Sa për ty e do si ti e kishin pru kufinin në Vranjevc, por Kosova ka njerëz që e mbrojnë me çdo çmim shtetin tonë 100 për qind!”, ka shkruar ajo.