3.4 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Tragjike: 2 të vdekur në një aksident afër Nekocit

Rekomandime

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Komoran-Caralevë, afër Nekocit të Drenasit.

2 persona raportohet të kenë humbur jetën, raporton DrenicaOnline.

Policia e trafikut ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

DrenicaOnline do të ju mbajë të informuar për kêtë ngjarje të rëndë./DrenicaOnline

Më shumë artikuj

Të fundit