2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Trump dhe Pompeo i shkruajnë ministres Meliza Haradinaj

Rekomandime

Ministrja e Punëve të Jashtme Meliza Haradinaj-Stublla, tha se ka marrë një urim për festat e fundvitit nga presidenti në largim i SHBA’ve Donald Trump, dhe sekretari i shtetit Mike Pompeo.

Haradinaj përmes një postimi në Tëitter tha se populli i Kosovës është i bekuar që ka lidhje speciale me SHBA’të.

E nderuar që marr urimet më të mira për këtë sezon festash nga Presidenti Donald Trump dhe Sekretari i Shtetit, Mike Pompeo.

Populli i Kosovës është i bekuar me lidhjen speciale me SHBA-në.

Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara dhe popullin Amerikan me prosperitet të vazhdueshëm, shëndet të mirë dhe dashuri”, ka shkruar tutje Haradinaj-Stublla.

Më shumë artikuj

Të fundit