12.5 C
Pristina
E hënë, 11 Korrik, 2022

U tha se ka pranuar Kosovën: Talenti 20 vjeçar refuzon ‘Dardanët’ për këtë Kombëtare

Rekomandime

Edhe pse u raportua ditë më parë se Andi Zeqiri ka pranuar që t’i bashkohet Kosovës, kjo nuk po del të jetë e vërtetë, transmeton Gazeta Metro.

Ish futbollisti i Juventusit duket se tani përfundimisht ka refuzuar Kosovën, pasi që është grumbulluar me Përfaqësuesen e Zvicrës.

‘Helvetikët’ kanë publikuar listën me futbollistët e ftuar për dy ndeshjet e radhës ndaj Gjeorgjisë dhe Azerbejxhanit.

20 vjeçari është pjesë e skuadrës së Laussanas në Zvicër dhe luan në pozitën e qendërsulmuesit. Së bashku me Zeqirin janë të grumbulluar edhe Bajrami, Domgjoni e Toma.

Më shumë artikuj

Të fundit