24.7 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

U tregoi shokëve një video seksi, i pret organin gjenital të dashurit. Dënohet 13 vjet burg

Rekomandime

Brenda Barattini, gruaja që përdori një palë gërshërë krasitje për të prerë organet gjenitale të të dashurit të saj, është dënuar me 13 vjet burg për tentativë vrasjeje.

Barattini, 28 vjeç, u dënua unanimisht nga një juri popullore në Gjykatën Penale 2 të Kordoba, duke dhënë dënimin e saktë të kërkuar nga prokuroria.

Më vjen shumë keq për atë që bëra. Asnjëherë nuk kam dashur të vras ​​dikë. Unë kërkoj që drejtësia të bëhet. Dua të vazhdoj me jetën time normale“, tha e pandehura para gjykatës përmes lotëve para dënimit që iu deklarua.

Barattini, një arkitekte dyshohet se ka prerë gati 90 përqind të penisit të Sergio dhe një nga testikujt e tij. Gjatë gjyqit, gruaja kishte pranuar se kishte planifikuar të lëndonte partnerin e saj, por mohoi pretendimet se kërkonte ta vriste. Ajo pretendoi se partneri i saj e kishte “trajtuar atë si një trofe“, dhe ndau videon e saj në një situatë intime me miqtë e tij, raporton “Buenos Aires Time”.

“Ai shkeli intimitetin tim, jetën time dhe karrierën time. Ajo shkatërroi gjithçka“, tha ajo. Avokati i Barattini, Iván Sironi, tha se ata do të apelonin dënimin, duke thënë se për një dëmtim penisi nuk kishte pasur kurrë dënime. “Në historinë e Drejtësisë Argjentinase, nuk ka pasur një vrasje të rëndë për një përpjekje për një dëmtim të penisit“, tha ai.

Prokurorja Laura Battistelli tha se juria ishte dakord se “e akuzuara donte ti merrte jetën këtij burri“. Viktima, duke folur më herët në gjyq, detajoi tmerrin që i erdhi atij kur dha versionet e tij të ngjarjeve.

“Ne filluam të bëjmë seks dhe ajo më tha që do të më befasonte, se ajo kishte diçka për të më dhënë“, tha ai, duke shpjeguar se ajo më pas i kishte mbuluar sytë me një maskë kadifeje.

“Ajo më tha të mendoj me çfarë do më prekte. Ajo gjithashtu donte të më lidhte, por unë nuk doja,” shtoi ai. “Ajo filloi të më bënte seks oral. Papritmas ndjeva diçka. Ajo donte të më vriste në atë sekondë.”

Brenda i preu pothuajse 90 përqind të penisit 42-vjeçarit, dhe më pas e la atë në agoni dhe dhimbje, të qëndronte në një pellg të madh me gjak. Ai u shpëtua nga komshinjtë të cilët dëgjuan të bërtiturat e tij.

Më shumë artikuj

Të fundit