-3.1 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Video virale, kur gjyshi nervozohet godet disa herë me shuplakë nipin!

Rekomandime

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, ku shihet një burrë duke goditur me shuplakë disa herë një djalë të vogël.

Sipas raportimeve besohet se burri është gjyshi i fëmijëve, ndërsa vendi dhe arsyeja se përse ai ka reaguar në këtë mënyrë nuk bëhet e ditur.

Në rrjete sociale ka shpërthyer një lumë komentesh, duke e dënuar ashpër veprimin e tij. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Më shumë artikuj

Të fundit