Friday, July 19, 2024

Vjen deklarata e Sejdiut: Paramendo çka mund të arrijmë për Kosovën me duon Osmani-Kurti

- Advertisement -
- Advertisement -

Deputeti nga legjislatura e fundit, Korab Sejdiu, me anë të një shkrimi në Facebook ka thënë se Kosova mund të përfitojë shumë nga një koalicion mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti si dhe kandidatës për kryeminstre nga ana e LDK’së, Vjosa Osmani.

Sejdiu është një përkrahës i madh i një koalicioni mes këtyre dy subjekteve politike, i cili sipas tij është shpresa e vetme për Kosovën.

- Advertisement -

“Paramendo çka mund të arrijmë për Kosvën me duon VO-AK!!”, ka shkruar Sejdiu në llogarinë e tij në Facebook.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura