13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Vjosa Osmani flet hapur për mundësinë që të jetë presidente e Kosovës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, e ka bërë të qartë se nuk ka asnjë emër brenda LDK-së, që është caktuar si kandidat për president të vendit.

Teksa ka folur për Blic Interview me Astrit Gashin, Osmani ka thënë se nëse arrihet marrëveshja me VV-në për çështjen e presidentit, atëherë secili brenda LDK-së, mund të jetë kandidat për këtë post.

- Advertisement -

“Të gjithë me i pyet a ke dëshirë që të bëhesh president, do të kishin dëshirë. Ne si LDK nuk kemi asnjë emër të përveçëm si kandidat për president. Nëse arrihet marrëveshja me VV-së, atëherë secili brenda LDK-së mund të jetë kandidat për president”, ka thënë Osmani.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -