25.7 C
Pristina
E premte, 1 Korrik, 2022

Vojvoda: E dua me zemër Kosovën

Rekomandime

Kualifikimet për EURO 2020 përfunduan për Kosovën mbrëmë me një paraqitje të mirë por me rezultat zhgënjyes, shkruan Periskopi.

Por, futbollistët gjithmonë japin më të mirën për vendin e tyre dhe në mënyra të ndryshme, ata nuk ngurrojnë të shprehin dashurinë që kanë për Kosovën.

Një ditë pas humbjes 0-4 nga Anglia në ‘Fadil Vokrri’, ndeshja e fundit në Grupin A të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, Mërgim Vojvoda ka bërë një postim në llogarinë personale, ‘Instagram’.

“Ne e duam me zemër Kosovën”, ka shkruar Vojvoda.

 

View this post on Instagram

 

Ne e duam me zemer ??

A post shared by M95.V27 (@mergimvojvoda27) on

Më shumë artikuj

Të fundit